Команда Української Жіночої Варти з моменту свого створення в 2014 році від початку російсько-української війни 2014 року докладала всіх зусиль для того, щоб українське суспільство, особливо жінки та дівчата , були обізнані з основами виживання в кризових ситуаціях та під час воєнного стану. Для цього УЖВ було проаналізовані і відібрані різноманітні поради на випадок можливих повномасштабних воєнних дій та залучені професійні експерти для написання статей з фаховими порадами.
Досвід виживання у Сараєво під час бойових дій.
Це розповідь людини про те, як він та його родина виживали в містечку з населенням 60 000 осіб поблизу обложеного Сараєва. Текст дає розуміння якими навичками треба володіти, та що робити, щоб вижити у місті під час воєнного стану та окупації.
Рекомендації для виживання в кризовій ситуації та під час воєнних дій. Необхідні дії для безпечної евакуації, перелік речей, види аптечок, які можуть стати у пригоді, та правила безпечної поведінки під час облоги міста, евакуації чи перебування у тимчасовій окупації
Для надання домедичної допомоги завжди повинна бути напоготові аптечка. Вона повинна бути в автомобілі, вдома, в офісі, на спортивних змаганнях, в подорожах та навіть у жіночій сумочці.
Правила від професіоналів, дотримання яких не дозволять ворогу заволодіти потрібною йому інформацією та допоможуть вам зберегти ваше життя, життя ваших рідних та багатьох інших людей.
Попередній пункт так само стосується дочірніх проектів ФБ – інстаграм та ватсапп. Дані додатки встановлюються на телефон, та відслідковують також дзвінки та платежі через онлайн-банкінг.
рекомендації на основі аналітики подій Другої світової, а саме мобілізації широких верств населення до опору під час тотальної війни, підготовані експертами УЖВ.
У цій статті коротко викладені деякі положення про те, що потрібно враховувати при мобілізації нації при загрозі тотальної війни. В наступних коментарях частково аналізуються заходи, які застосовували німці спочатку у своїй спробі виграти війну, а пізніше у спробі повернути назад ту хвилю, яка почала їх поглинати. .
Як працювати з групами самодопомоги для тих, хто пережив психотравматичні події.
Ця стаття про те як працювати з групами самодопомоги для тих, хто пережив психотравматичні події – стаття, яка базується на попередній роботі організації Suedost Europa Kultur («Культура Південно-Східної Європи», Берлін, Німеччина) з людьми, що пережили звірства в Боснії.
Домедична підготовка в умовах бойових дій – одни з перших методичних посібників з надання допомоги на полі бою, виданих в Україні. Поради і алгоритми дій перевірені часом, українськими віськослужовцями та парамедиками від початку війни.
В посібнику описано основні елементи надання домедичної допомоги пораненим на полі бою, що відповідає визнаним міжнародним стандартам “care under fire”
Друге видання посібника з боєприпасів, які застосовуються в Україні, розроблене GICHD, має на меті надання керівних основоположних указівок щодо виявлення вибухових боєприпасів і призначене для кваліфікованих спеціалістів зі знешкодження ВНП на території України, які здійснюють заходи з протимінної діяльності
Збірка розроблена у співпраці з Департаментом юридичного забезпечення Міністерства оборони України
Що ми робимо:
Телеграм канали:
© 2014 – 2024. NGO Ukrainian Womens Guard. All right reserved. Any materials from this site may be used solely with reference to uavarta.org
The photos posted on the site are not direct illustrations to the text.