Партнери Громадської організації

Всеукраїнський благодійний Фонд Хелпіка

Всеукраїнський благодійний фонд Хелпіка здійснює низку програм благодійної допомоги Збройним Силам України, а також вимушено переселеним з території окупованого Москвою Криму особам, в тому числі родинам військовослужбовців. Програми спрямовані на задоволення потреб матеріально-технічного оснащення Українського Війська які, в непростий для України момент, продовжують виконувати свої обов’язки по захисту нашої Батьківщини.

КОНТАКТИ

Європейський рух в Україні

Європейський Рух в Україні (European Movement Ukraine) зареєстрований Міністерством Юстиції України 3 грудня 2003р. як Всеукраїнська громадська організація та є офіційним представництвом в Україні та Українською Національною Радою Міжнародного Європейського Руху.

Місією Європейського Руху в Україні (ЄРУ) є утвердження загальноєвропейських цінностей, розбудова громадянського суспільства, активне й максимально гармонійне входження української спільноти до ЄС та інших загальноєвропейських та Євроатлантичних структур.

Метою Європейського Руху в Україні є посильний вплив на позитивні трансформаційні процеси, які відбуваються в українському суспільстві на шляху до європейської та євроатлантичної інтеграції у п’ятьох основних напрямках – політичному, економічному, соціальному, культурному та інформаційному. Основними засобами такого впливу є планомірне проведення низки робочих зустрічей, конференцій, форумів, інформаційних компаній та створення нових осередків, здатних підтримувати ініціативи громадян України у їх рухові до європейської та євроатлантичної інтеграції.

Головний офіс ЄРУ знаходиться в Києві. ЄРУ має обласні представництва у Житомирській, Полтавській, Кіровоградській, Черкаській та Рівненській областях, а також регіональних координаторів у всіх обласних центрах України та у Криму.

Президентом ЄРУ є Олександр Білецький

Український союз промисловців і підприємців

Український союз промисловців і підприємців є потужним  громадським  об’єднанням, куди увійшли представники великого, середнього та малого бізнесу, традиційні для країни підприємства,  заводи зі столітньою історією та еліта новітніх високих технологій,  експортери та  виробники продукту для внутрішнього ринку. Союз веде свою історію з 15 лютого 1992 року.

У складі УСПП – 25 регіональних відділень, 73 філії та 24 представництва, 39 комісій з різних питань. Щорічно лави організації поповнюються десятками нових членів.

Ще у 2007 році УСПП запровадив і щорічно захищає систему управління якістю ISO 9001:2000.

Поруч з УСПП діє Об’єднання організацій роботодавців України.

Президентом УСПП є екс-прем’єр-міністр України та член парламенту  п’яти скликань Анатолій Кінах. 

КОНТАКТИ

Асоціація неонатологів України

Асоціація неонатологів України – національна професійна спілка лікарів, що об’єднує фахівців з неонатології та неонатальної хірургії, педіатрії, акушерства та гінекології, медичної генетики та інших дисциплін.

Асоціація була створена медичною спільнотою України з метою об’єднання зусиль професійного товариства щодо всебічного сприяння розвитку неонатології як галузі медичної науки, та практичного розв’язання сучасних проблем медичного обслуговування новонароджених.

Колективне рішення про створення «Асоціації неонатологів України» було прийняте на першому Конгресі неонатологів України, який відбувся 22-23 квітня 1998 року.

Тетяна Знаменська – Президент Асоціації

КОНТАКТИ

Громадська спілка «УКРАЇНСЬКИЙ ДОСЛІДНИЦЬКИЙ СОЦІАЛЬНИЙ КОНСОРЦІУМ»

УДСК – Всеукраїнська незалежна науково-дослідницька та навчально-практична мережа, яка об’єднала українські Університети та ВНЗ 

КОНТАКТИ

Українська військово-медична академія

Українська військово-медична академія є вищим військово-медичним навчальним закладом IV рівня акредитації з правом підготовки та перепідготовки військових лікарів за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста та магістра медицини (фармації) (у тому числі іноземних громадян), а також науковий і лікувальний центр Міністерства оборони України.

Савицький Валерій Леонідович – начальник Української військово-медичної академії доктор медичних наук, професор, полковник медичної служби.

КОНТАКТИ

ГО «ШКОЛА ВОЇНСЬКИХ МИСТЕЦТВ ВІКТОРА КРАЄВСЬКОГО»

Школа воїнських мистецтв Віктора Краєвського проводить групові та індивідуальні заняття, а також семінари за такими напрямками:

  • Айкідо Айкікай;
  • Дзю-дзюцу (джиу-джитсу), в тому числі за програмою Німецького Союзу Дзю-Дзюцу;

Унікальна методика самооборони, в якій техніки дзю-дзюцу та айкідо були переосмислені, вдосконалені та доповнені елементами інших напрямків єдиноборств та спецтехнік. 

КОНТАКТИ

Український Жіночий Фонд

Основна місія
Підтримувати жіночі/феміністичні організації, сприяти їхній участі в розвитку потужного, ефективного і масового жіночого/феміністичного руху, що здатний захищати права жінок і просувати ґендерну рівність в усіх сферах.
КОНТАКТИ

Міжнародний фонд «Відродження»

Міжнародний фонд «Відродження» – одна з найбільших українських благодійних фундацій, що з 1990-го року розбудовує в Україні відкрите суспільство де кожен почуває себе гідно, де громадяни включені в творення держави, а влада є прозорою та відповідальною. Ми працюємо над розбудовою України, в якій права людини надійно захищені, а позитивні зміни працюють на благо громадян.
КОНТАКТИ

Crown Agents

Crown Agents — це некомерційна міжнародна компанія з розвитку, яка співпрацює з клієнтами, щоб розробляти та впроваджувати практичні рішення для їхніх потреб. Ми співпрацюємо з міністерствами, урядами, установами, донорами, фондами, філантропами та приватним сектором, щоб вирішити складні виклики, з якими вони стикаються, будь то досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР), покращення якості життя та можливостей для громадян, або реагування на потреби глобальної пандемії.
КОНТАКТИ Crown Agents Україна

Німецький фонд Маршалла Сполучених Штатів (GMF)

Німецький фонд Маршалла Сполучених Штатів (GMF) є позапартійною політичною організацією, яка віддана ідеї, що Сполучені Штати та Європа сильніші разом. GMF підтримує принципи демократії, прав людини та міжнародного співробітництва, які слугували основою миру та процвітання після закінчення Другої світової війни, але зазнають дедалі більшої напруги.

КОНТАКТИ
Shopping Basket

Підписатися на новини та події від УЖВ

Наші телеграм канали: