Стрілецький вишкіл / SHOOTING / Shooting Academy

Цивільні дівчата та жінки з мережі руху опору Української Жіночої Варти отримали навички з стрільби АК та ПМ. Дівчата виконали різні динамічні вправи зі стрільби і це їм додало ще більше впевненості, ще більше знань! Професійний стрілецький вишкіл пройшов на Великополовецькому полігоні.

Самооборона / SELF-DEFENSE / Work With Fear

Українська Жіноча Варта провела зайняття з самооборони.

Ці зайняття – про найбільш прості і ефективні методи самооборони для жінок будь-якого віку та фізичної підготовки.

Тренер Віктор Краєвський переконаний, що захистити себе і своїх близьких може кожен. Довідка про тренера (Головний інструктор ШССО «ЯСЕН» та УВВ Віктор Краєвський, засновник і керівник Школи воїнських мистецтв Віктора Краєвського, Голова представництва Німецького союзу дзю-дзюцу в Україні.)

Учасниці під час заняття освоїли наступні навички:

  • Правильний вибір позиції при захисті від нападу.
  • Самозахист підручними засобами.
  • Анатомія в самообороні. Знання анатомічних особливостей нападника для ефективного захисту.
  • Вправи для подолання психологічного бар’єру перед наданням опору, робота зі страхом.
  • Особливості самооборони в різних умовах (в темному під’їзді, ліфті, на сходах, в транспорті, вдома тощо) 

ДЛЯ ЦИВІЛЬНИХ ЖІНОК/Самооборона

04.12.2022 заняття з самооборони для жінок та дівчат від Української Жіночої Варти Головна мета заходу – навчити жінок давати відсіч, опір нападнику, не зважаючи на його фізичну перевагу. Не втрачати самоконтролю та не панікувати, маючи базові знання в самозахисті. Заняття провів Віктор Краєвський – Головний інструктор ШССО «ЯСЕН» та УВВ, засновник і керівник Школи воїнських мистецтв Віктора Краєвського, Голова представництва Німецького союзу дзю-дзюцу в Україні. Сьогоднішнє заняття показало, що наші жінки мають активну життєву позицію і не збираються пасувати перед труднощами. А навпаки готові тренуватись, і вдосконалювати свою майстерність. По завершенні навчального заходу усі учасниці отримали сертифікати про проходження вишколу з самооборони.

ТАКМЕД / Тактична медицина

27.12.2022

Українська Жіноча Варта разом з військовими медиками інструкторами в Києві
Vcentri HUB провели ще один навчальний захід – вишкіл з тактичної медицини. Цього разу вже пів сотні жінок та дівчат відпрацювали одноденний 5-ти годинний курс.

Головна мета вишколу – якомога більше цивільних навчити базових практичних навичок з тактичної медицини.

11.03.2023

Загальна військова підготовка / TRAINING / General Military Training

Загальна військова підготовка для мережі жіночого руху опору УЖВ.

Учасниці Української Жіночої Варти під час навчання отримали загальні навички поводження зі зброєю; основи виживання у надзвичайних ситуації, робота у малих групах, знання з використання інженерних боєприпасів, перша медична допомога. Головною метою цього вишколу – за максимально короткий термін сформувати необхідні вміння та навички, які можуть знадобитись в умовах бойових дій.

В програму військових тренувань входили як теоретичні, так і практичні заняття: амуніція бійця, виживання в польових умовах, системи імітації, правила організації засідки, заходи з нейтралізації ворога. 

Виживання в міських умовах / SURVIVAL DURING COMBAT ACTIONS

Українська Жіноча Варта провела для жінок лекційне навчання з Виживання в міських умовах у випадку воєнних дій, надзвичайних ситуацій.

На заняті учасниці отримали знання та ознайомилися з принципами виживання, правилами виживання в місті, складання плану виживання, план виходу та втечі з міста, як і з чого повинна складатися тривожна сумка (індивідуальна, для родини, для дитини), що таке медицина виживання, які навички потрібно мати, щоб вижити у кризовій ситуації тощо. 

Заняття з мінної справи / EDUCATION / Classes on Mining

Українська Жіноча Варта провела заняття з мінної справи (Що варто знати про розмінування та мінну безпеку),також учасниці УЖВ отримали інші навички, такі як самооборона, поводження зі зброєю, стрілецькі навички, домедична підготовка, виживання під час бойових дій, уникнення полону тощо  

ТРО Маріуполь / MARIUPOL / Training of Territorial Defense

Виїзні навчання Територіальної оборони в м. Маріуполь

У Маріуполі Донецької області відбулися навчання територіальної оборони в якій Українська Жіноча Варта також взяла участь. На навчання були присутні резервісти з усіх регіонів України. Також, навчання відвідали військові з різних країн. Тренувалися у вогневій підготовці, інженерній справі, удосконалювали навички тактичної медичної допомоги та мінної безпеки
Територіальна оборона у складі Збройних сил України виконує певні завдання. Насамперед це оборона певної території, охорона важливих державних об’єктів. 

Social Projects / Education and Support

Shopping Basket

Підписатися на новини та події від УЖВ

Наші телеграм канали: