Вітаємо з 26-тим Днем народження незалежної України!


Ми, сьогоднішні українці – щасливі люди. Більшості з нас 26-ть років назад пощастило стати свідками початку відродження нашої держави, того, про що мріяли та за що боролись покоління наших пращурів. Певній частині молоді пощастило народитись та жити в новій вільній країні, вже не обтяженими імперськими спогадами, передавати українську ідею та силу духу відкритому оновленому світу.
Нам пощастило, що нам випала честь жити в епоху зміни часу, творити ці зміни своїми руками, силою волі та розуму. Нам пощастило жити в унікальній державі, давній, як Європейській континент, але тій, що змогла зберегти та пронести крізь тисячоліття молоду киплячу кров воїнів та творців, руйнівників нагромаджень зла та зодчих нових часів.
В останні роки ми знову прийняли на себе місію – охоронців та захисників кордону, водорозділу між хаосом та гармонією, ордою та цивілізацією, темрявою та світлом. І як би там не було, щоб не говорили навколо, все чіткіше стає ясно, що як встоїмо ми – то встоїть світ. Ми – повноправна частина творців нового світу, можливо й не головна, але найбільш жива та дієва, носій незламної волі та молодого прагнення щастя.
І хоч інколи ще буває, що певні душі на мить огортає темрява та зневіра, валяться з рук знаряддя праці та мудрі книжки, та не випадає з міцно стиснутих кулаків зброя. Ми тримаємось, ми боремось, ми просуваємось на наших омріяних шляхах. І це дає впевненість і право сказати: Україна відбулась, Україна є, Україна буде!
Разом переможемо! Слава Україні!
Зі святом, друзі!
Ваша Українська Жіноча Варта