Українська Жіноча Варта вітає з Днем державного прапора України!


Від моменту набуття Україною незалежності наш прекрасний прапор став офіційно одним з державних символів. Але й до цього часу мільйони українців несли в своїх серцях і пам’яті сакральні кольори української державності і незалежності – синій і жовтий – кольори неба і пшениці, води і сонця – кольори життя.
За часів всіх імперій, всіх загарбників нашої землі, під які б прапори не намагались ставити нас завойовники, покоління українців завжди знали кольори свого справжнього національного прапора, боролись і вірили, що коли-небудь, цей стяг буде вільно тріпотіти на вітрах свободи над нашої державою.
І в наші дні, коли в сьогоденні ми знову протистоїмо загарбникам, коли славетні та хоробрі сини та доньки України виборюють нашу незалежність на фронтах, бойові прапори – прострілені і опалені вогнем – означають шлях наших військ до перемоги, та займають своє місце в музеях, як віхи нашого героїчного державного шляху.
Наш синьо-жовтий символ вже увійшов в історію народів, як символ стійкості і волелюбства. Віримо, що незабаром прапор України буде асоціюватись тільки із незаперечною перемогою.
Вітаємо із святом всіх патріотів України!
 
 
фото з архіву УЖВ