Українські щоденні перемоги 02.05.2022 Новини Української Жіночої Варти

Відділ моніторингу #УЖВ

✅  Від 24 лютого українські вийськові знищили вже 23 800 окупантів.

 ✅  У Конгресі США планують використати кошти вкрадені російськими олігархами, для оплати безпекової підтримки для ЗСУ у війні проти рф.

 ✅  Результат роботи української ППО за минулу добу – це «мінус» десять російських БПЛА «Орлан».

✅ Київський метрополітен завершив перший етап голосування за нові назви для 5 станцій метро й оголосив варіанти для другого. Наприклад, серед варіантів перейменування станції «Героїв Дніпра» є ідеї назв «Героїв Маріуполя» та «Героїв України». Проголосувати можна тут.

 ✅ У Маріуполі продовжилася евакуація. Автобуси вирушили з Маріуполя. До колони також дозволили долучитися власним транспортом.

 ✅ Російські військові викрали з дилерського центру (який є дистриб’ютором виробника сільськогосподарської техніки John Deere) в Мелітополі 27 одиниць техніки на 5 млн доларів. Частину техніки відправили сушею в Чечню, але вже там її завести не змогли – техніку заблокували дистанційно.

✅  Україна отримала 495 млн євро грантових коштів, які не потребують повернення, з цільового фонду Світового банку — відповідно до Угоди про грант Цільового фонду донорів кошти надійшли від США, Норвегії та Австрії.

✅ Прокурори та поліція встановили особу першого підозрюваного у звірячих убивствах цивільних людей у місті Буча під Києвом — командира підрозділу нацгвардії росії Сергія Колоцея.

 ✅ Нідерландські доки відмовилися розвантажувати танкер, що перевозить російське дизпаливо — наразі воно стоїть поряд із Амстердамом.

 ✅ Фінляндія хоче відгородитися від росії парканом — про це повідомляє телерадіокомпанія Yle.

 

Ukrainian Women’s Guard

ПІДТРИМАЙТЕ НАС 

donate Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

Підписуйтеся на наші канали та сторінки

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard