Українські щоденні перемоги. 30.10.2022 Новини Української Жіночої Варти

матеріали підготувала: Оксана Демчина

 

Українські ветерани, які отримали поранення й пройшли курс реабілітації, прибули до Вашингтона для участі в Марафоні морської піхоти США.

•   Завдяки західним поставкам та власним безпілотникам, Україна має артилерійську перевагу над армією рф на півдні країни —  The New York Times.

 

•   У Скадовському районі ліквідовано склад окупантів з боєкомплектом — речник Одеської ОВА Сергій Братчук.

 

•   За добу ЗСУ відбили атаки російських окупантів поблизу десяти населених пунктів, зокрема Яковлівки, Бахмуту, Бахмутського, Олександропілля, Кам’янки, Авдіївки, Первомайського, Красногорівки, Мар’їнки, Новомихайлівки Донецької області, повідомляє Генштаб.

 

•   Наші старшокласники-винахідники з тріумфом виступили на міжнародному конкурсі винаходів INOVA. Сорок учасників — сорок золотих медалей.

 

•   Україна отримала від Італії дві системи залпового вогню MLRS та від 20 до 30 самохідних артилерійських установок M109L, а також бронетранспортери і гаубиці, повідомляє італійська газета La Repubblica.

 

•   Сміливість у боротьбі з російською агресією відзначено нагородою Oxi Courage Award, яку отримав президент Володимир Зеленський.

 

•   Десятки тисяч чехів вийшли на головну площу Праги в неділю продемонструвати підтримку Україні у війні проти росії —  Reuters.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard