Український «Руслан» доставив компанії SpaceX супутник для запуску. фото

Українські щоденні перемоги. 27.10.2022 Новини Української Жіночої Варти

⠀   США розмістять модернізовані тактичні ядерні бомби B61-12 у Європі вже у грудні, а не навесні 2023 року, — Politico

⠀•  На Херсонщині сьогодні протягом 40 хвилин повітряні сили знищили ворожі Ка-52 “Алігатор” та штурмовик Су-25

⠀•  З початку війни Україна провела 28 обмінів, повернувши з російського полону 978 осіб. Як повідомила заступник міністра оборони України Ганна Маляр, серед полонених 99 осіб – цивільні громадяни.

⠀•  Український «Руслан» доставив компанії SpaceX супутник для запуску.

⠀   Українське державне підприємство «Антонов» доставило літаком «Руслан» із Тулузи (Франція) до стартового майданчика NASA в США цивільний телекомунікаційний супутник Airbus Defense and Space для запуску компанією SpaceX.

⠀•  В Україні створили новий безпілотник “ШАРК”: веде глибоку розвідку і може коригувати HIMARS. Українська компанія Укрспецсистемс розробила стійкий до роботи в умовах РЕБ, безпілотний авіаційний комплекс “ШАРК”, який серед іншого може коригувати американські реактивні артилерійські системи HIMARS.

⠀•  НАТО не дозволить Путіну виграти війну проти України. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на прес-конференції за результатами зустрічі з прем’єр-міністром Румунії Ніколає Чуке. «Війна непередбачувана за своєю природою, тому я не спекулюватиму, як довго ця війна триватиме. Скажу лише про дві речі. Ми готові підтримувати Україну так довго, як це буде потрібно. Ми не можемо дозволити президентові Путіну виграти цю війну – це могло б стати лихом і трагедією для українців, а також зробило б нас, союзників НАТО, більш уразливими».

⠀•  Латвійський парламент ухвалив заборону обиратись до Європарламенту колишнім комуністам. За ці зміни виступила владна партія “Нова єдність”. Тепер обранцями не можуть бути особи, засуджені за серйозні злочини, та ті, хто після 13 січня 1991 року продовжували діяльність у Компартії Радянського Союзу або Латвії.

⠀•  Із завтрашнього дня на харківських вулицях з’являться автобуси, подаровані Чехією

⠀   На маршрути вийдуть сім одиниць.


Матеріали підготувала: Олена Білецька


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard