Якщо Білий дім вирішив, що «Путін не хоче переговорів» – Кремлю безсенсово смикатись і доводити протилежне, Америка прийняла рішення, – політичний експерт О.Голобуцький

«Білий дім: США продовжують вважати, що Росія не має наміру розпочинати мирні переговори щодо України найближчим часом».

Судячи з таких заяв в той момент, коли Путін вже не знає, кого засилати «вісниками переговорів» (дійшов вже до Ґвінеї-Бісау), Америка остаточно обрала варіант стратегічного знешкодження Росії, поки є зручна можливість. І Путін запізно прийшов до думки про переговори і компроміси.

Цілком ймовірно, що на початку вторгнення це могло спрацювати – США без впевненості в можливостях ЗСУ і України в цілому могли погодитись на компромісний варіант чергового тимчасового знешкодження Росії як збурювача конфліктів на світовій арені. Але тепер Білий дім переконався, що Україна має достатній ресурс, щоб за відповідної підтримки можна було остаточно вирішити російське питання. Бо на порозі вже стоять інші, значно серйозніші питання, той же Китай.

Як ми бачимо з терористичної поведінки Путіна, стратегічне знешкодження – це дійсно найбільш ефективний і безпечний варіант і для України, і для Європи, і для світу в цілому.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard