Українські щоденні перемоги

Українські щоденні перемоги. 17.06.2022 Новини Української Жіночої Варти

  матеріали підготувала: Mila Rosik

Європейська комісія офіційно рекомендувала надати Україні статус кандидата на вступ в Європейський Союз.

✅  Лідери ключових держав ЄС ухвалили рішення про те, щоби надати Україні статус кандидата без додаткових умов, але потім висувати умови щодо реформ на усіх наступних етапах — Макрон.

 ✅  Глава МЗС Швеції Анн Лінде заявила, що її країна підтримує надання статусу кандидата на вступ до ЄС для України, а також для Молдови.

 ✅  За пероід війни Збройні сили України 33 150 російських загарбників, 1 456 танків, 3 563 броньованих машин, 2 496 автотехніки та цистерн.

 ✅  Зеленський, команда ОП та уряду обговорили з Борисом Джонсоном постачання важкої зброї та систем ППО, економічну підтримку України, посилення санкційного тиску на РФ, а також гарантії безпеки.

✅  Британський адмірал сер Тоні Радакін, голова Комітету начальників штабів, вважає, що стратегічно Росія вже програла у війні та стала слабшою державою, ніж була до вторгнення.

 ✅  На Слов’янському напрямку росіяни намагаються взяти під повний контроль Богородичне, але українські воїни успішно відбили штурм — зведення Генштабу.

 ✅  Кабмін ухвалив рішення про припинення з 1 липня дії угоди з Росією про безвізовий режим.

 ✅  Міністр культури й інформполітики Олександр Ткаченко хоче оскаржити рішення перенести музичний конкурс «Євробачення-2023» з України до Великої Британії.


 

Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard