Українські щоденні перемоги

Українські щоденні перемоги 10.06.2022 Новини Української Жіночої Варти

матеріали підготувала: Mila Rosik

Російські окупаційні війська вже втратили 31 900 своїх вояк, а також 1409 танків та 571 безпілотників.

 ✅  Російські війська не досягли успіху в оточенні Сєвєродонецька, а в Маріуполі та Херсоні критична ситуація з медичними послугами та ліками — британська розвідка.

 ✅  Через втрати, отримані під час боїв зі Збройними силами України у Харківській області, російський мотострілецький підрозділ зі складу 1-го армійського корпусу у повному складі відмовився воювати — Генштаб.

 ✅   Відбувся 11-й обмін полоненими, повідомляє Віталій Кім, голова Миколаївської обласної військової адміністрації. Цього разу звільнили в тому числі і Олега Пилипенка, голову Шевченківської ОТГ, що на Миколаївщині.

 ✅  У Єлисейському палаці заявили, що Франція готова долучитись до операції зі зняття блокади порту в Одесі та вивезення звідти українського зерна.

 ✅  Фінляндія передасть Україні нову допомогу військового призначення, проте деталі пакета не розкривають. “Фінляндія не забуде Україну та українців. Ми продовжуємо допомагати і відправляємо новий пакет оборонного обладнання”, – прокоментував міністр оборони Антті Кайкконен.

 ✅   Іспанія та Німеччина надіслали Київському зоопарку 17 тонн кормів. Допомога надійшла від зоопарків «Tierpark Berlin», «Zoo Berlin» (Німеччина) та «Loro Parque» (Іспанія).  Професійні гранульовані корми тривалого зберігання для різних видів тварин згодом поділять між зоопарками з різних регіонів України.

 ✅  Уряд Іспанії має намір надіслати офіційне запрошення Зеленському для участі в саміті НАТО, який відбудеться в Мадриді 29 і 30 червня. “Зеленський буде у той чи інший спосіб присутній на нашому саміті у Мадриді”, – сказав  заступник генсека НАТО Мірча Джоане.

 ✅   У Бучі збудують пілотне модульне містечко RE:Ukraine для переселенців. Там зможуть мешкати 15 родин.

 ✅  За чотири місяці 2022 року до Адміністрації Путіна надійшло більше мільйона скарг на Міністерство оборони, з них майже 42 тисячі — на проблеми з пошуком зниклих родичів на війні з Україною.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard