Новини Української Жіночої Варти 8.06.2022 Українські щоденні перемоги.

Від початку повномасштабної війни російська армія втратила в Україні приблизно 31 500 вояків.

✅  ЗСУ досягли певних успіхів у контратаці на Херсонщині, у тому числі відновивши плацдарм на східному березі річки Інгулець — британська розвідка..

✅  ЗСУ успішно стримують штурм у Сєвєродонецьку, бойові дії тривають. Ворог також намагався просунутися у напрямку Устинівки, але українські захисники відкинули окупантів — Генштаб.

✅  США та союзники ведуть роботу над тим, щоб якнайшвидше передати Україні протикорабельні ракети, повідомляє Голос Америки з посиланням на високопоставленого чиновника з Білого дому.

✅  Норвегія передала Україні 22 самохідні гаубиці М109, включаючи запасні частини, боєприпаси та інше спорядження.

✅  На Київщині 15-річний хлопчик допоміг ЗСУ зупинити наступ рашистів. Історія сталася ще під час окупації Київської області: хлопчик Андрій за допомогою дрону зафіксував координати великої колони російської техніки та передав їх ЗСУ. Всю колону вдалося знищити.

✅  Канада заборонила рекламним та PR агенціям працювати на російські нафтогазові компанії в рамках нової хвилі санкцій, спрямованих на посилення тиску на путінський режим.

✅ Світовий банк додатково виділив Україні майже $1,5 млрд для виплати зарплати державним і соціальним працівникам.

✅  У Запорізькій області на лінії фронту між Україною та Росією відбувся обмін тілами загиблих військових за формулою «50 на 50». З них 37 — оборонці «Азовсталі», повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції.

✅  На сьогодні Україні вдалось повернути з Маріуполя 210 тіл загиблих військових. Більшість з них — оборонці «Азовсталі», повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard