Українські щоденні перемоги

Українські щоденні перемоги 7.06.2022 Новини Української Жіночої Варти

 матеріали підготувала: Mila Rosik

Збройні сили України ліквідували вже 31 360 російських окупантів.

✅  За добу 6 червня на захисті південних рубежів українські військові знищили 26 загарбників і 10 одиниць ворожої техніки.

 ✅  На Донецькому і Луганському напрямках українські військові в понеділок відбили 10 атак і знищили 11 одиниць техніки окупантів.

 ✅  Військово-морські сили України заявили, що відтіснили флот Росії на 100 км від українських узбереж.

 ✅  Українські гелікоптери завдали ударів по ворожих силах на Херсонщині, а літаки – по складах боєприпасів на Миколаївщині.

 ✅  У Мелітопольському районі Запорізької області російські окупанти покинули майже всі блок-пости, бо бояться наступу українських захисників — мер міста Іван Федоров.

 ✅   Українські військові не дозволяють ворогу взяти під контроль автошлях Бахмут – Сєвєродонецьк, а також утримують контроль у Сєвєродонецьку — зведення Генштабу.

 ✅  Зеленський розповів, що західні політики, медіа починають штовхати Україну до завершення війни із не вигідним для України результатом, але президент запевнив, що подібних переговорів ні з ким не веде.

 ✅  Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький підтвердив підписання угоди про постачання Україні озброєння, заявивши, що вона є однією з найбільших за останні 30 років.

 ✅  Борис Джонсон залишається  на посту прем’єр-міністра Великої Британії — він отримав вотум довіри. 211 депутатів Консервативної партії висловили Джонсону довіру, натомість 148 проголосували за його відставку.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard