Зенітники Повітряних сил збили над Харківщиною дві російські крилаті ракети Калібр, випущені з Чорного моря

Новини Української Жіночої Варти 11.08.2022 Українські щоденні перемоги

Матеріали підготувала: Mila Rosik

Зенітники Повітряних сил збили над Харківщиною дві російські крилаті ракети “Калібр”, випущені з Чорного моря.

✅   Боєць Нацгвардії збив російський штурмовий літак Су-25, здійснив пуск ракети з ПЗРК “ІГЛА” по літаку коли той здійснював наліт на Запорізькому напрямку.

✅   Британія надасть Україні три додаткові РСЗВ M270 на додачу до тих трьох, які вже є в Києва, а також “значну” кількість ракет до них — про це заявив міністр оборони Бен Воллес. Він також сказав, що Британія “дуже задоволена” тим, як Україна використовує ракетні установки, які вже надав Захід.

✅   Зеленський заявив, що 9 серпня Росія втратила на аеродромі “Саки” в окупованому Криму 9 військових літаків.

✅   На конференції північноєвропейських союзників з підтримки України в Копенгагені міністри оборони домовились  надати Києву додаткову підтримку в розмірі понад 1,5 мільярда євро. Кошти можуть бути витрачені на закупівлю зброї для України або підготовку українських військових.

✅   Ініціатива України щодо обмеження можливості для громадян РФ відвідувати Європу набирає обертів у ЄС — Кулеба.

✅   Міністр закордонних справ головуючої в Раді ЄС Чехії Ян Ліпавський підтримав повну заборону на видачу шенгенських віз для громадян Росії.

✅    Сейм Латвії визнав Росію державою — спонсором тероризму. Він також закликав країни ЄС обмежити видачу віз громадянам РФ та Білорусії.

✅   Естонія з наступного тижня закриває в’їзд росіянам з чинними шенгенськими візами, з деякими винятками — міністр закордонних справ Урмас Рейнсалу.

✅   Міністр оборони Норвегії Бйорн Аріль Грам оголосив, що його держава долучиться до масштабної програми підготовки українських військових у Великій Британії.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard