7 лютого 2017р. Драгоманівці протестували проти корупціонерів та сепаратистів в керівництві інституту

Пікет біля Верховної Ради України було проведено представниками громадських організацій, викладачів та студентів інституту імені Драгоманова 7 лютого 2017 року.
Інститутська громадськість виступила проти корупційних дій керівництва ВИШу. Крім того, учасники пікету відзначали, що в інституті проводиться не тільки розкрадання майна, в тому числі і стратегічних об’єктів, а й ведеться певна політика, яка надто подібна до підтримки сепаратизму.
Активісти вимагали негайної люстрації керівництва ВИШу, забезпечення патріотичної освіти та тісної взаємодії з громадськими організаціями.
До учасників пікету вийшов секретар РНБОУ Олександр Турчинов, якому і була вручена петиція з вимогою припинити державне «кришування» корупціонерів та сепаратистів у стінах інституту. Петиція «драгоманівців» зібрала тридцять тисяч підписів громадян України.
Олександр Турчинов вислухав активістів, та пообіцяв розібратись в ситуації. За словами активістів припиняти боротьбу вони не збираються, і будуть вимагати кардинального вирішення проблеми. Українська Жіноча Варта підтримує вимоги патріотів.
Прес-служба УЖВ