УЖВ запрошує 18 лютого 2017р. на психологічне заняття. Ресурсна-відновлювальна майстерня для волонтерів «Поверни собі Себе»


Українська Жіноча Варта запрошує  Вас на психологічне заняття, яке  є необхідним для волонтерів та не байдужих патріотів.
 
Тетяна Сіренко – дипломований психолог, психодрама-практик сертифікований Європейським інститутом психодрами (PIFE, Німеччина), тілесно-орієнтований терапевт, учасник навчальної програми по роботі з шоковою травмою та ПТСР в  Bodynamic International, спеціаліст по роботі з травмами насилля, жертвами тортур. Психолог центру медико-психологічної реабілітації для учасників АТО, тренер ГО «Серце воїна»
 
Обов’язково заповніть Анкету на участь ТУТ https://docs.google.com/forms/d/1DHN6qpb2edGVT9v1O36UoMowoCT-NCRGtZZjc5gwxuU/edit
 Дата: 18.02.2017р.
Тривалість: з 10:00 до 14:00 (тривалість 4 години)
Адреса: вул. Антоновича (колишня Горького), 25, бібліотека імені Василя Симоненка, м. Київ
Вартість:  благодійний внесок
Всі зібрані кошти будуть використані на благодійність та підтримку школи з парамедецини “ЯСИН” УЖВ та інструкторів які їздять на передову і безоплатно тренують наших військових.
 Додаткова інформація та запис на заняття:
Телефон: +38068 684 74 61,
Ел. пошта[email protected]
 ОПИС ЗАХОДУ
 Майстерня передбачає серію відновлюваних занять для волонтерів та не байдужих патріотів. Адже волонтери – зазвичай ті, хто ввесь час дбають про інших та намагаються зробити світ кращим ціною власних ресурсів. Але ми живемо в стані невизначеності та надзвичайного стресу  вже понад три роки, і щоб не втратити себе в  «коловороті подій» нам потрібно мати надзвичайну здатність до відновлення.  Ми пропонуємо цикл 4-годинних занять з використанням арт-теріпії, тілено-орієнтованої терапії, дихальних та медитативних відновлювальних практик.
Відвідавши наші заняття ВИ:

  • Будете мати час зустрітись з собою справжнім, попрацювати з власними кордонами та отримати практичні навички щодо їх утримання, збереження та відновлення;
  • Отримаєте навички швидкого відновлення та відпочинку
  • Зможете сформувати власний рецепт «збереження себе в контакті з іншими»
  • Навчитесь допомагати собі та іншим, ефективно використовувати та відновлювати ресурси власного тіла
  • Зможете створити власний рецепт як подолати труднощі зі сном, надмірну втому, агресію, тривогу та покращити якість життя
  • Навчитесь центруватись та зберігати здатність бути в моменті «тут і зараз»
  • Знайдете для себе простір де ви можете бути собою, з будь-яким настроєм, думками та емоціями
  • Познайомитесь з власними емоціями та отримаєте працюючі інструменти для керування ними.

Кожне заняття є самодостатнім, проте відвідавши всі тренінги з серії ви зможете отримати ресурси для багатьох сфер, а скориставшись отриманими навичками – зможете покращити якість власного життя.
Зустріч перша «Мить»
1 психолог
Людина, що  пережила травмуючи подію,  зазвичай ще тривалий час живе в думках про ці події… В такому стані складно відновитись. Ми раз за разом повертаємось думками то в минуле, то поспішаємо в майбутнє. Таким чином ми уникаємо нинішнього моменту. Але справжня реальність – це мить, це момент «Тут І Тепер». Ми не можемо змінити того, що з нами вже відбулось, але ми можемо впливати на нинішній момент. На нашому тренінгу ми будемо вчитись повертатись до реального моменту, вчитись відчувати справжню мить життя, бути в контакті з собою, реальністю та власним тілом. Ви зможете дослідити власні механізми та стратегії уникання реального моменту, повертатись до «моменту тут і зараз». Будемо багато працювати з тілом, опануємо тілесно-орієнтовані техніки заземлення та відновлення. Попрацюємо з власним  Центром. Будемо напрацьовувати навички відновлювати та утримувати енергію.

Зустріч друга «Межі»

2психолог
Від того на скільки ми здатні відчувати та утримувати наші межі\кордони\ залежить ефективність нашого контакту та комунікації з іншими та з собою. Саме наші особистісні межі допомагають нам бути індивідуальними та самобутніми, накопичувати та утримувати енергію, бути в контакті з іншими та залишатись собою. Ви будете мати чудову нагоду в цікавій формі познайомитись зі своїми індивідуальними межами, їх гнучкістю.  Де я починаюсь, де я закінчуюсь, коли я залишаюсь собою, коли я зливаюсь з іншими? Відповіді на всі ці питання ми будемо шукати. Також ви отримаєте реальні, працюючі інструменти які допоможуть відчувати, відновлювати, посилювати та зберігати власні межі, вчасно говорити «Ні», утримувати баланс брати-давати.  Будемо спілкуватись, зустрічати один одного та багато працюватимемо в тілесно-орієнтованому підході.

Зустріч третя « Без напруги»

3 психолог
В сучасних реаліях ми щоденно перебуваємо під дією надмірного стресу.  Будь-який стрес може проявлятись напругою в нашому тілі, і якщо ми не даємо вихід цій напрузі (а так відбувається з нами дуже часто) – вона наколюється в нашому тілі, і з часом починає серйозно впливати на якість нашого життя.  Надмірна напруга часто проявляється в соматичних болях, збудливості та дратівливості, або ж навіть неконтрольованій агресії, не здатності розслабитись, труднощах зі сном.  Дана зустріч буде присвячення вивченню причин таких станів та способам їх подолань. І знову ж таки – мінімум теорії, максимум практичних вправ. Будемо працювати з напругою та її наслідками в тілесно-орієнтованому підході.

Зустріч четверта «Дихай!»

4 психолог
Незважаючи на те, що дихання є запорукою життя людини, ми часто знецінюємо цей процес і просто не звертаємо на нього уваги. Та від того як ми дихаємо, залежить не лише наше здоров’я, а й фізичний стан та інтелектуальний розвиток,  наша здатність відновлюватись в стресових ситуаціях. На нашій зустрічі ми познайомимось з різними видами дихання, їх впливом на наше життя та навчимось керувати цим процесом. Ми опануємо різноманітними техніками дихання, що стануть вам в пригоді протягом всього життя. Вже після нашого заняття ви відчуєте суттєві зміни у вашому житті!!!
 Психологи УЖВ