Анкара: Турецьких військових в Сирії немає, можливо, це місцева самооборона


Сьогоднішня заява Голова Міністерства оборони Туреччини Ісмета Йилмаза викликало посмішку у багатьох, хто стежив за розвитком російсько-українського конфлікту. Зарубіжні оглядачі звернули увагу, що турецький міністр оборони явно спародіював заяви Російського МЗС під час окупації Криму і війни на Донбасі. Вчора Росія звинуватила Туреччину в тому, що вона почала введення своїх військ до Сирії.
Сирійська влада проінформували Росію, що 12 пікапів, обладнаних кулеметами, перетнули сирійсько-турецький кордон і опинилися на території Сирії. За даними сирійського МЗС, в пікапах було близько 100 озброєних бійців.
Сьогодні було спростування Міністра оборони Туреччини. Ніяких Турецьких військ в Сирії немає, російська і сирійська сторона не надали жодних доказів перебування турецьких солдатів в Сирії, – повідомив Ісмет Йилмаз.
Хоча в його повідомленні не прозвучало явно слів «ополченці» і «купили в військторзі», сама риторика дуже нагадала заяви Російського МЗС про відсутність російських військ у Криму і на Донбасі.
 
Відділ моніторингу Української Жіночої Варти