7 грудня Українська Жіноча Варта провела вебінар «Гендерна рівність та соціальна інклюзія, вирішення конфліктів, недискримінація» (діалог)

7 грудня ГО “Українська Жіноча Варта” провела онлайн-тренінг для своїх членкинь. Темою зустрічі були «Гендерна рівність та соціальна інклюзія, вирішення конфліктів, недискримінація (діалог)».

Спікером було запрошено Ксенію Гнатовську – практикуючу психологиню, голову Секретаріату МФО «Київ – за рівні можливості».

Під час зустрічі було жваве обговорення того, що стосується тем “гендер” та “гендерна рівність”. До речі, перевіримо, чи розумієте ви різницю між цими двома поняттями?

        • Гендер — соціально закріплені ролі, поведінка, діяльність і характерні ознаки, які певне суспільство вважає належними для жінок і чоловіків.
        • Гендерна рівність — рівний правовий статус жінок і чоловіків та рівні можливості для його реалізації, що дозволяє особам обох статей брати рівну участь у всіх сферах життєдіяльності суспільства. 

Наприкінці зустрічі Ксенія висловила слова підтримки та мотивації членкиням УЖВ.

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Розвиток спроможностей організації задля підтримки дівчат та жінок” за фінансової підтримки Німецького фонду Маршалла.

фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard