7 грудня Українська Жіноча Варта провела в Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото)

7 грудня ГО “Українська Жіноча Варта” і Тетяна Серебреннікова провели зустріч у теплій приємній атмосфері для психологічної підтримки жінок.

Минулого четверга на жіночому колі краєчком ока розглядали дві коробочки з подарунками новонародженим українцям, в яких найцінніше дві льолі, створені чудовою жінкою Маріанною в 13-му “Льолямарафоні”. Ці маленькі, створені люблячими руками, сорочки для нових незламних українців вишиті тими самими орнаментами, які шила Леся Українка для свого племінника і похресника Михайлика Кривинюка. Вже за тиждень їх передадуть їхнім адресатам  учасникам інклюзивного свята Громадська організація “Літай”, яке робиться буквально всім світом.

А ще на зустрічі шили “сорочку з дубочками” для синочка і креслили дубочки для “сорочки для захисника”, рахуючи чисницю 3-6-9-3…

Зустріч відбулась у київській Публічній бібліотеці імені Лесі Українки. Спікеркою заходу була неймовірна Тана Срібна – ведуча кіл підтримки, бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка та організаторка всеукраїнських соціокультурних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Гадяцька сорочка», «Вишитий одяг видатних українців» «Руками мами», «Льолямарафон», «Оберегова вишита сорочка», «Вишиті болем», учасниця проєктів «Сорочка для захисника», «Переяславська сорочка», магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

ГО “Українська Жіноча Варта” і Тана Срібна чекають вас у Жіночому колі наступного четверга!

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard