10 грудня Українська Жіноча Варта провела в Києві вишкіл “Самооборона для жінок” (фото)

10 грудня 2023 року в Києві продовжилися навчання з самооборони для дівчат та жінок від ГО «Українська Жіноча Варта». У рамках цього курсу в грудні заплановано ще один навчальний день для двох груп учасниць.

Тренером курсу є сенсей Віктор Краєвський, головний інструктор ШССО «ЯСЕН» та УВВ, засновник і керівник Школи воїнських мистецтв, Голова представництва Німецького союзу дзю-дзюцу в Україні.

Учасниці вчилися захищатися від ударів та захватів, а також відпрацювали нанесення ударів нападнику. Для закріплення знань та навичок присутніх розділили на групи для відпрацювання різних можливих сценаріїв захисту при нападі. 

Крім того, жінки та дівчата зробили вправи на подолання психологічного бар’єру та страху перед наданням опору. Наприкінці заняття присутні отримали слова підтримки та мотивації від нашого сенсея. Як кажуть дівчата, ці курси дарують їм впевненість у собі, а також дають можливість виплеснути зайву енергію на тренуванні та зарядитись ресурсом і гарним настроем.

Нагадаємо, мета цього курсу навчити жінок прийомам самозахисту, соціально згуртувати українців, підтримати та допомогти під час війни.

Захід організований ГО “Українська Жіноча Варта” у співпраці з Європейським університетом.

Вишколи для дівчат і жінок ми проводимо регулярно, плануємо й надалі навчати українок необхідним навичкам. Тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтесь.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard