7 березня Українська Жіноча Варта провела в Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото)

7 березня ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna провели зустріч у теплій приємній атмосфері для психологічної та емоційної підтримки жінок. Захід вже звично відбувся в Публічній бібліотеці імені Лесі Українки м. Київ.

Спікеркою зустрічі була наша чудова та незмінна Tana Sribna, яка є ведучою кіл підтримки, бібліотекаркою, вишивальницею, мамою, членкинею УЖВ з 2014-го року, авторкою та організаторкою всеукраїнських соціокультурних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Гадяцька сорочка», «Вишитий одяг видатних українців» «Руками мами», «Льолямарафон», «Оберегова вишита сорочка», «Вишиті болем», учасниця проєктів «Сорочка для захисника», «Переяславська сорочка», а також магістранткою кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Тепло рук і серця жінки дорогоцінні! Про це йдеться на кожному Жіночому колі. І цей четвер не став винятком! Жінки разом із Tana Sribna створювали диво своїми руками, наповнюючись приємними емоціями та ресурсом: шили льолі для дітей, народжених під час війни, вишивали сорочки для захисників і захисниць та робили оберегові ляльки-мотанки. А ще читали нові книжки … Цікаво, які? Чекаємо вас на наступній зустрічі!

Кожне Жіноче коло приходить пізнавально та з користю для душі й тіла. ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna чекають вас наступного четверга, щоб разом продовжувати відновлюватися в жіночому колі!

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard