9 березня Українська Жіноча Варта провела творчій захід “Березневий Кот і Кобзар” в “УЖВ ХАБ Бородянка” (фото)

9 березня 2024 року ГО “Українська Жіноча Варта” провела в с. Бородянка творчий захід “Березневий Кот і Кобзар”. За давньою українською традицією, до простору “УЖВ ХАБ Бородянка” першим впустили Кота. 

Євгеній Кот талановитий артист і поет, який виступав зі своїми авторськими творами та створив у нашому осередку неповторну натхненну атмосферу!

Також слухачі отримали можливість насолодитись віршами Ольги Фещенко письменниці, що майстерно пише як у віршованій, так і в прозовій формі. Творчість цієї жінки вражає глибиною почуттів і витонченою мовою!

А ще під час заходу присутні дискутували на тему сучасної літератури та музики, обговорювали свої враження, переживання та отримані емоції.

Ми сподіваємось, що ця зустріч стане не лише джерелом натхнення та задоволення від мистецтва, але й можливим початком для нових знайомств, співпраці та проектів у галузі культури та творчості. Віримо, що такі заходи приносять вам радість, натхнення та надихають на нові звершення!

Українська Жіноча Варта регулярно проводить заходи в онлайн- і офлайн-форматах. Слідкуйте за анонсами в соцмережах Української Жіночої Варти й долучайтесь до нашого наступного заходу.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard