30 червня Українська Жіноча Варта провела для дівчат та жінок онлайн-зустріч з психологом на тему “Психологічні сесії з протидії психологічному вигоранню”ВІДЕО

30 червня Українська Жіноча Варта провела для дівчат та жінок онлайн-зустріч з психологом на тему “Психологічні сесії з протидії психологічному вигоранню громадських активісток та військовослужбовиць, які працюють у сфері протидії військовій агресії росії”

30 червня 2023 року відбулася онлайн-зустріч від ГО «Українська Жіноча Варта» з лікарем-психологом Ганною Молдован. Зазначимо, Ганна – лікар-психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Спеціалізація психолога – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їх сімей. Освіту Ганна отримала в НМУ ім. О.О. Богомольця за спеціальністю “Медична психологія” та в Міжнародному інституті післядипломної освіти за спеціальністю “Травматерапія”. 

На онлайн-зустрічі мова йшла про емоційне вигорання. Як завжди, зустріч складалася з двох частин. Перша частина – теоретична інформація. Детально розглянули причини, симптоми та профілактику вигорання. А ще психолог розповіла про модель стресодолання BASIC Ph. Крім того, окремо особливу увагу приділили практикам для відновлення ресурсу. Друга частина – відповіді на питання. Жінки, присутні на зустрічі, мали змогу запитати те, що їх турбує і отримати розгорнуті відповіді. Наприкінці зустрічі психологиня Ганна Молдован сказала слова підтримки та мотивації присутнім жінкам.

Нагадаємо, мета заходу – соціальна згуртованість українців, психологічна підтримка та допомога під час війни.

Онлайн-зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Ці заходи ми організовуємо для дівчат та жінок з метою підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну зустріч.

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.

Відео

 


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard