Українська Жіноча Варта провела для дівчат та жінок онлайн-зустріч з психологом на тему «Обмеження на шляху змін. Що заважає адаптуватись і приймати?» ВІДЕО

29 червня 2023 року відбулася онлайн-зустріч від ГО «Українська Жіноча Варта» з лікарем-психологом Ганною Молдован. Зазначимо, Ганна – лікар-психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Спеціалізація психолога – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їх сімей. Освіту Ганна отримала в НМУ ім. О.О. Богомольця за спеціальністю “Медична психологія” та в Міжнародному інституті післядипломної освіти за спеціальністю “Травматерапія”.

На онлайн-зустрічі мова йшла про обмеження, адаптацію та прийняття. Як завжди, зустріч складалася з двох частин. Перша частина – теоретична інформація. Психолог розповіла про те, що таке адаптація та дезадаптація, звернула увагу на етапи адаптації та на те, що заважає людині адаптуватись. Крім того, окремо обговорили такі підтеми, як “Провина вцілілого” та “Набута (вивчена) безпорадність”. Друга частина – відповіді на питання. Жінки, присутні на зустрічі, мали змогу запитати те, що їх турбує і отримати розгорнуті відповіді. Впевнені, що після цієї зустрічі бажані зміни в житті жінок будуть відбуватись швидше, а прийняття змін, які відбуваються поза їхнім власним бажанням, – легше.

Наприкінці зустрічі психологиня Ганна Молдован сказала слова підтримки та мотивації присутнім жінкам.

Нагадаємо, мета заходу – соціальна згуртованість українців, психологічна підтримка та допомога під час війни.

Онлайн-зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Ці заходи ми організовуємо для дівчат та жінок з метою підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну зустріч.

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.

 

Відео


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard