25 лютого Українська Жіноча Варта провела в Києві вишкіл із тактичної медицини для дівчат (фото)

25 лютого 2024 року в Києві відбувся черговий одноденний курс із тактичної медицини від ГО «Українська Жіноча Варта». 

Вчасне надання медичної допомоги є  фактором, який значно підвищує шанси на виживання та відновлення функцій у пораненої людини. Навіть існує таке поняття як «золота година» –  це перша година після поранення, протягом якої повинно розпочатись надання медичної допомоги. Тому дуже важливо, щоб люди знали та вміли надавати таку допомогу, не гаячи час до приїзду професійних лікарів.

Тренінг провела Марія Горобець – досвідчена інструкторка з тактичної медицини та домедичної підготовки для військових та цивільних, військова волонтерка, членкиня УЖВ.

Окрім теоретичної частини, жінки відпрацювали отримані знання та навички на практиці. Крім того, учасниці отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили. Наприкінці вишколу учасниці отримала сертифікати, а також інструкторка Марія сказала слова мотивації та підтримки присутнім.  

Організатор заходу ГО “Українська Жіноча Варта” за підтримки Київської міської ради та у співпраці з заступником голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Хондою Мариною Петрівною.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить різні вишколи для дівчат і жінок. Ми й надалі плануємо навчати українок необхідним навичкам. Тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтеся.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard