25 лютого Українська Жіноча Варта провела майстер-клас із акторської майстерності для дітей в “УЖВ ХАБ Бородянка”

25 лютого ГО “Українська Жіноча Варта” провела для дітей Бородянки майстер-клас із акторської майстерності. Вже звично захід відбувся в “УЖВ ХАБ Бородянка”.

На зустрічі учасники вчилися проявляти себе через акторську гру та пробували відтворювати різні емоції. Дітям було цікаво поспілкуватися з іншими учасниками заходу. Але найбільше їх зацікавило е, як працює актор на сцені, як він створює образ персонажа та як використовує свій голос і тіло для передачі емоцій. Звісно, питань щодо цього було багато!

У результаті майстер-класу малеча отримала не лише нові знання про акторську діяльність та навички акторської майстерності, а й позитивні емоції, впевненість у собі й бажання продовжувати досліджувати світ театрального мистецтва.

Діти та батьки залишилися задоволеними та вдячними за можливість взяти участь у такому захоплюючому заході. І з нетерпінням чекають продовження!

Майстер-клас провела Поліна Лучко, а допомогали їй у цьому вихованці її театру “Зарево”.

Цей проєкт створено ГО “Українська Жіноча Варта” завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert та у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст оголошення не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить тренінги та вишколи в онлайн- і офлайн-форматах, тож слідкуйте за анонсами в соцмережах УЖВ й долучайтесь до нашого наступного заходу!

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard