22 лютого Українська Жіноча Варта провела в Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото)

22 лютого ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna провели зустріч у теплій приємній атмосфері для психологічної підтримки жінок.

Нервове напруження та стреси призводять до погіршення сну, підвищена дратівливість провокує конфліктні ситуації на роботі, негаразди в професійній сфері відбиваються на сім’ї та особистих стосунках. Що робити, щоб цього не сталося? Знаходити для себе ресурс, який допоможе вам відновлюватися та наповнюватиме енергією.  Соціокультурна адаптація і протидія психологічному та емоційному вигоранню бібліотерапевтичними засобами на Жіночому колі – це просто: спілкування за вишивкою та рукоділлям на підтримку благодійних проектів, розмови про книги та події навколо них.

На цій зустрічі переглядали бібліотечний електронний ресурс «Київ: цифрова бібліотека», де зокрема є цікавинки про київську вишиванку. А також, звісно, шили нові льоліта нові сорочки й мотали ляльки-мотанки для наших захисників!

Зустріч, вже звично, відбулась у київській Публічній бібліотеці імені Лесі Українки. Спікеркою заходу була неймовірна Tana Sribna – ведуча кіл підтримки, бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка та організаторка всеукраїнських соціокультурних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Гадяцька сорочка», «Вишитий одяг видатних українців» «Руками мами», «Льолямарафон», «Оберегова вишита сорочка», «Вишиті болем», учасниця проєктів «Сорочка для захисника», «Переяславська сорочка», магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna чекають вас у жіночому колі наступного четверга!

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard