23 листопада Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему «Обмеження на шляху змін. Що заважає адаптуватись і приймати?»

23 листопада 2023 року відбулася онлайн-зустріч від ГО «Українська Жіноча Варта» з психологом на тему «Обмеження на шляху змін. Що заважає адаптуватись і приймати?».

Психічна адаптація – це процес взаємодії особистості із середовищем. Адаптуючись, людина повинна враховувати особливості середовища. А головне – активно впливати на нього, щоб забезпечити задоволення своїх основних потреб. Саме про це йшлося на онлайн-зустрічі. Механізми адаптації вироблені в результаті тривалої еволюції. Вони забезпечують можливість більш-менш комфортно себе почувати в мінливих умовах середовища.

Спікером цієї зустрічі була лікар-психолог Ганна Молдован, яка працює в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Її спеціалізація – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їхніх родин. Освіту Ганна отримала за спеціальностями “Медична психологія” та “Травматерапія”.  

Окрім теоретичної частини, присутні мали змогу задати питання, які хвилювали та отримати детальну відповідь фахівця. Наприкінці зустрічі присутні почули від Ганни слова підтримки та мотивації. 

Онлайн-зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Мета таких заходів – соціальна згуртованість українок, психологічна підтримка та допомога під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну психологічну сесію.  

Цей проєкт створено ГО “Українська Жіноча Варта” завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст оголошення не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard