23 листопада Українська Жіноча Варта провела в Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото)

23 листопада ГО “Українська Жіноча Варта” і Тетяна Серебреннікова провели зустріч у теплій приємній атмосфері для психологічної підтримки жінок.

Емоційне вигорання – синдром постійної втоми та емоційного виснаження. Чекати, коли ваш емоційний стан самостійно прийде в норму, не варто. Краще шукати ресурси для відновлення. Саме для цього відбувся цей захід.

Цього разу зустріч перетворилася на поетично-видавничий вечір, бо на зустріч у жіноче коло завітала гостя – Наталія Васильєва з видавництва “Відкриття” (м. Харків). 

Наталія разом з присутніми говорили про книги, авторів, команду, яка створює нові книжки, а також про жіноче: як поезією та прозою приймати себе, світ та ситуації в нашому буремному житті. Обіймались з надією і вірою в наше краще усвідомлене переможне сьогодні та майбутнє.

Крім того на зустрічі жінки зробили крила з костюмів маленьких драконів для інклюзивного свята, яке незабаром відбудеться. Долучайтесь до рукотворення дива своїми руками. Паперова флористика на добру справу – це цікаво, яскраво та наповнює. Адже бібліотека є місцем сили відновлення та наповнення прекрасним.

Зустріч відбулась у київській Публічній бібліотеці імені Лесі Українки. Спікеркою заходу була неймовірна Тетяна Серебреннікова (Tana Sribna) – бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка і організаторка всеукраїнських культурно-просвітницьких та арттерапевтичних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Руками мами», «Льолямарафон» та ін., магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna чекають вас у Жіночому колі наступного четверга!

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard