21 жовтня Українська Жіноча Варта провела заняття з тактичної медицини у с. Бородянка (фото)

21 жовтня 2023 року в селищі Бородянка, у геокуполі УЖВ, відбувся вишкіл з тактичної медицини від ГО «Українська Жіноча Варта». Учасниці та учасники пройшли базовий чотиригодинний курс та отримали сертифікати. 

Під час тренінгу присутні вчились надавати першу медичну допомогу в умовах воєнного стану. Крім того їх познайомили з медичними засобами, які використовуються при наданні допомоги, а також із вмістом тактичної аптечки.

Заняття провела досвідчена інструкторка з тактичної медицини та домедичної підготовки для військових та цивільних, військова волонтерка, членкиня УЖВ Марія Горобець.

Крім теоретичної частини, присутнім показали та дали можливість самім відпрацювати практичні навички.  Під час практичної частини вчились зупиняти кровотечу, фіксувати переломи, тампонувати рани. А чи ви знаєте, що таке пневмоторакс і як йому запобігти? А учасники нашого курсу з такмеду вже знають і вміють це робити. Зазначимо, алгоритм дій надавався згідно з протоколом MARCH. 

Українська Жіноча Варта регулярно проводить тренінги та вишколи для дівчат і жінок в онлайн- і офлайн-форматах. Ми й надалі плануємо навчати українок необхідним навичкам, тож слідкуйте за анонсами в соцмережах Української Жіночої Варти і долучайтесь до нашого наступного заходу!

 

Тренінг проводиться ГО Українська Жіноча Варта завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки British Embassy Kyiv Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert у співпраці з Crown Agents in Ukraine.
Зміст оголошення не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard