19 жовтня Українська Жіноча Варта провела у Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото)

19 жовтня ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna провели зустріч у теплій приємній атмосфері для психологічної підтримки жінок.

Коли в країні війна, то люди перебувають в стані постійного стресу. Вони переживають за своє життя та життя своїх близьких, постійно читають тривожні новини, непокояться про майбутнє. Все це перевантажує психіку та нервову систему і спричиняє емоційну втому яку часто також називають емоційним вигоранням. Саме для того, щоб подолати психологічне вигорання й проводяться такі зустрічі.

Одним із кращих способів профілактики емоційного виснаження є рукоділля, то жінки окрім приємної розмови займалися вишиванням.

Жіноче коло підтримували і надихали неймовірне подружжя Володимир Петровський та Світлана Петровська. Вони провели віртуальну подорож переяславськими музеями і розказали про особистість, яка їх зібрала (від 32 експонатів на початку до сотень тисяч одиниць зберігання в наш час), яка власноруч будувала музеї, мотивувала команду підлеглих, проводила розкопки, купувала експонати, поклала все своє життя на створення Національний Історико-етнографічний Заповідник Переяслав. Мова йде про Героя України Михайла Сікорського, 100-річчю від дня народження якого присвячений всеукраїнський вишивальний проект Переяславська сорочка. Згадували, скільки вишивальних проектів народились на основі колекції заповідника – скільки нових сорочок та рушників було створено за музейними взірцями.

Вже звично зустріч відбулась у київській Публічній бібліотеці імені Лесі Українки. Спікеркою заходу була неймовірна Тетяна Серебреннікова (Tana Sribna) – бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка і організаторка всеукраїнських культурно-просвітницьких та арттерапевтичних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Руками мами», «Льолямарафон» та ін., магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Зустріч проводиться ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. 

ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna чекають вас у жіночому колі наступного четверга!

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard