22 жовтня Українська Жіноча Варта провела тренінг для жінок на тему “Організація та фінансування власного бізнесу” у с. Бородянка (фото)

22 жовтня 2023 року у селищі Бородянка у геокуполі УЖВ відбувся черговий навчальний захід для жінок у межах проєкту “Самозайнятість та економічна безпека жінок в Україні в період воєнного і післявоєнного стану” – тренінг “Організація власного бізнесу”.

На тренінгу з економічної безпеки та соціальної згуртованості під час воєнного стану йшлося про генерацію ідей та їхню валідацію. Мета цього заходу – розширити коло можливостей для українок, навчити їх соціальної згуртованості та самозайнятості.

Навчання провела Олена Пурденко – кандидат економічних наук, доцента кафедри економіки та фінансів підприємства Державного торгово-економічного університету. 

Крім теоретичної частини, відбулось активне обговорення бізнесових ідей присутніх на навчанні: ідея, цінність для споживачів, можливості заробітку. Спікерка дала професійні поради і підтримала кожну учасницю у її бажанні розпочати власну справу.

Попри короткий термін навчання, учасникам вдалося опанувати деякі практичні навички та зрозуміти, у якому напрямі рухатися щодо формування та удосконалення знань з економічної безпеки, а також як використовувати переваги соціальної згуртованості.

Українська Жіноча Варта планує регулярно проводити такі навчання. Всі охочі, хто не встиг приєднатися до навчання цього разу, можуть зареєструватись на наступний захід. Слідкуйте за нашими новинами на сайті УЖВ, у соцмережах та месенджерах.

Тренінг проводиться ГО “Українська Жіноча Варта” завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах  фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст  оголошення не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard