21 грудня Українська Жіноча Варта провела в Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото)

21 грудня ГО “Українська Жіноча Варта” і Тетяна Серебреннікова провели зустріч у теплій приємній атмосфері для психологічної підтримки жінок.

Минулого четверга на Жіночому колі мотали ляльки-мотанки для чергових добрих справ, вишивали та вчили колядку з Волноваського району Донеччини з репертуару Народного пошуково-дослідницького фольклористичного гурту «Заграйярочка». 

Зустріч відбулась у київській Публічній бібліотеці імені Лесі Українки. Спікеркою заходу була неймовірна Тана Срібна – ведуча кіл підтримки, бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка та організаторка всеукраїнських соціокультурних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Гадяцька сорочка», «Вишитий одяг видатних українців» «Руками мами», «Льолямарафон», «Оберегова вишита сорочка», «Вишиті болем», учасниця проєктів «Сорочка для захисника», «Переяславська сорочка», магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Війна вже триває досить довго і багато з нас відчувають втому та психічне вигорання. Рукоділля не лише надихає, а й є одним із кращих способів профілактики емоційного виснаження. Тому ГО “Українська Жіноча Варта” та Тана Срібна чекають всіх у Жіночому колі, щоб разом протистояти втомі та вигоранню!

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard