24 грудня Українська Жіноча Варта провела в Києві вишкіл “Самооборона для жінок” (фото)

24 грудня 2023 року в Києві продовжилися навчання з самооборони для дівчат та жінок від ГО «Українська Жіноча Варта». У цьому році це був останній навчальний день для двох груп учасниць.

Учасниці вчилися прийомам самозахисту, займалися фізичною підготовкою, відпрацьовували захист від ножа, звільнення від захоплень тощо. А ще відпрацьовували вправи на подолання психологічного бар’єру та страху перед наданням опору. За словами дівчат, заняття з самооборони дарують їм впевненість у собі, а також дають можливість виплеснути на тренуванні зайву енергію та зарядитись ресурсом і гарним настроем.

Тренером курсу є сенсей Віктор Краєвський, головний інструктор ШССО «ЯСЕН» та УВВ, засновник і керівник Школи воїнських мистецтв, Голова представництва Німецького союзу дзю-дзюцу в Україні.

Наприкінці заняття тренер привітав присутніх із прийдешніми святами та сказав їм слова підтримки і мотивації. А дівчата, у свою чергу, подарували різдвяні подарунки нашому сенсею та його помічникам.

Нагадаємо, мета цього курсу навчити жінок прийомам самозахисту, соціально згуртувати українців, підтримати та допомогти під час війни.

Захід організований ГО “Українська Жіноча Варта” у співпраці з Європейським університетом.

Вишколи для дівчат і жінок ми проводимо регулярно, плануємо й надалі навчати українок необхідним навичкам. Тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтесь.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard