21 грудня Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему «Особливості комунікації з людьми, які мають бойовий досвід»

21 грудня 2023 року відбулася онлайн-зустріч від ГО «Українська Жіноча Варта» з психологом на тему «Особливості комунікації з людьми, які мають бойовий досвід».

У людей, які знаходяться в зоні бойових дій, сигнал “тривоги” може не вимикатися цілими днями, тож  супроводжується такими станами, як настороженість, пильність, очікування небезпеки, нервова система в стані збудження, підвищений адреналін тощо. А як почувають себе ці люди, коли вони повертаються додому? Саме про це йшлося на цій зустрічі з психологом.

Спікером було запрошено лікаря-психолога Ганну Молдован, яка працює в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Її спеціалізація – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їхніх родин. Освіту Ганна отримала за спеціальностями “Медична психологія” та “Травматерапія”.  

Під час зустрічі були обговорені такі теми:

  • Що таке травма?
  • Що таке ПТСР? Симптоми та тригери.
  • Постконтузійний синдром.
  • Які виклики можуть виникнути у комунікації з рідними.
  • Міфи та їхнє розвінчання.
  • Аптечка допомоги.

Після теоретичної частини фахівець відповіла на питання, які жінки писали при реєстрації, а також дала змогу кожній висловитись і запитати про те, що турбує. Наприкінці зустрічі присутні почули від Ганни слова підтримки та мотивації. 

Онлайн-зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Мета таких заходів – соціальна згуртованість українок, психологічна підтримка та допомога під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну психологічну сесію.  

Цей проєкт створено ГО “Українська Жіноча Варта” завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст оголошення не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard