Психолог

17 жовтня Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему “Методи психічної саморегуляції під час довготривалого стресу” (відео)

17 жовтня 2023 року відбулася онлайн-зустріч із психологом на тему “Методи психічної саморегуляції під час довготривалого стресу” від ГО «Українська Жіноча Варта».

Стрес – це неспецифічна реакція організму у відповідь на дуже сильну дію (подразник) зовні, яка перевищує норму, а також відповідна реакція нервової системи. Тобто це нормальна реакція здорової людини, захисний механізм біологічної системи. Стрес забезпечує захист організму від загрозливих та руйнівних впливів, як психічних, так і фізичних. Він означає, що людина включилась в певну діяльність, спрямовану на протидію небезпечним для неї впливам. При довготривалому інтенсивному стресі резерви організму вичерпуються, і відбувається порушення функціонування імунітету. Як цього уникнути та як навчитись стресостійкості, говорили на цій психологічній сесії.

Спікером на зустрічі була Ганна Молдован, лікар-психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Спеціалізація психолога – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їхніх родин. Освіту Ганна отримала в НМУ ім. О.О. Богомольця за спеціальністю “Медична психологія” та у Міжнародному інституті післядипломної освіти за спеціальністю “Травматерапія”.  

Окрім теоретичної частини, психологиня розповіла дієві психологічні прийоми подолання наслідків стресових ситуацій. Також фахівець дала змогу висловитись та задати питання, які турбували учасниць. Наприкінці зустрічі Ганна сказала жінкам слова мотивації та підтримки.

Зустріч проводиться ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.  

Зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Ці заходи ми організовуємо для дівчат та жінок з метою соціальної згуртованості українців, психологічної підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в соцмережах Української Жіночої Варти, щоб не пропустити наступну зустріч.

Відео


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard