15 жовтня Українська Жіноча Варта провела в Києві вишкіл “Самооборона для жінок” (фото)

15 жовтня 2023 року у Києві продовжилися курси з самооборони для дівчат та жінок від ГО «Українська Жіноча Варта». Вони плануються і надалі двічі на місяць до кінця року.

Як реагувати в разі нападу? Чинити опір, кричати або завмерти? На курсі з самооборони жінок вчать чинити опір, раз за разом відпрацьовуючи прийоми, завдяки яким кожна зможе відстояти свої особисті межі та не дозволити скривдити себе.

Тренером курсу є сенсей Віктор Краєвський, головний інструктор ШССО «ЯСЕН» та УВВ, засновник і керівник Школи воїнських мистецтв, Голова представництва Німецького союзу дзю-дзюцу в Україні.

Заняття тривали по три години, під час яких жінки вчилися правильно та швидко оцінювати ситуацію, застосовувати прийоми звільнення від захватів, правильної атаки та грамотного захисту, перетворювати на знаряддя самозахисту будь-що. Крім того. присутні пропрацьовували подолання психологічного бар’єру перед наданням опору. 

Мета цього курсу – навчити жінок прийомам самозахисту, соціально згуртувати українців, підтримати та допомогти під час війни.

Захід організован ГО “Українська Жіноча Варта” у співпраці з Європейським університетом.

Вишколи для дівчат і жінок ми проводимо регулярно, плануємо й надалі навчати українок необхідними навичками. Тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтесь.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard