17 лютого Українська Жіноча Варта провела в Бородянці зустріч для психологічної підтримки жінок (фото)

17 лютого 2024 року ГО “Українська Жіноча Варта” і Тетяна Серебреннікова зустрілися з жінками у теплій приємній атмосфері в УЖВ-Хабі в с. Бородянка, щоб поспілкуватися та зайнятися рукоділлям.

Присутні заготовили різнокольорові мотанки для захисників та захисниць, які є потужними амулетами, що допомагають нашим воїнам залишатися в безпеці. Під час рукоділля жінки розмовляли про різноманітні аспекти жіночої сутності, унікальний характер та потенціал української жінки. Через тепле жіноче коло спілкування вдалося впровадити у свою повсякденність медитацію, тобто звернення до внутрішнього світу, здатність відстежувати й аналізувати свої стани, які дуже допомагають душевній рівновазі (внутрішній гармонії). 

Атмосфера Жіночого кола в “УЖВ ХАБ” сильно вплинула на жінок – захід став цікавим і корисним досвідом для присутніх, які отримали потрібні поради відносно покращення власного життя.

Спікеркою заходу була неймовірна Тана Срібна – ведуча кіл підтримки, бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка та організаторка всеукраїнських соціокультурних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Гадяцька сорочка», «Вишитий одяг видатних українців» «Руками мами», «Льолямарафон», «Оберегова вишита сорочка», «Вишиті болем», учасниця проєктів «Сорочка для захисника», «Переяславська сорочка», магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить різні зустрічі в онлайн- і офлайн-форматах, тож слідкуйте за анонсами в соцмережах УЖВ та долучайтесь до наших наступних заходів!

Цей проєкт створено ГО “Українська Жіноча Варта” завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert та у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст оголошення не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard