18 лютого Українська Жіноча Варта провела каністерапію “Лапка в долоньку” для дітей в “УЖВ ХАБ” Бородянки (фото)

Черговий сеанс каністерапії “Лапка в долоньку” для маленьких мешканців Бородянки відбувся 18 лютого 2024 року. Вже звично ГО “Українська Жіноча Варта” провела їх в “УЖВ ХАБ” Бородянки.

Каністерапію для діток Бородянки проводила кваліфікована команда кінологів і психологів: Тетяна Слюсаренко, Марина Прокопенко та Дарія Резніченко. І звісно ж, частину команди складали чотирилапі сертифіковані терапевти: Челсі, Ніка, Джем та Шуша.

Доготерапія – це чудовий спосіб відчути теплоту, ніжність та піднесення настрою від спілкування з чотирилапими друзями.

Під час заходу з каністерапії діти вчилися розуміти собак, сприймати їхні емоції та контактувати з ними. Адже це допомагає малюкам розвивати емпатію, вміння спілкуватися та будувати позитивні взаємини не лише з тваринами, а й з іншими людьми.

На заході песики допомогли дітям зняти стрес, покращити настрій, розвинути емоційну стійкість і відчути себе прийнятими в суспільстві. Заняття стало для них не лише терапевтичним процесом, а й часом радості та веселощів. Батьки також були вражені позитивним впливом заняття на дітей.

Наприкінці зустрічі кожному учаснику були вручені подяки за участь в заході «Лапка в долоньку». Крім цього, всі учасники були пригощенні корисними смаколиками, що підкреслило дружню та позитивну атмосферу події. А професійні фотографії дітей та їхніх батьків із собаками стали яскравою пам’яткою цього заходу.

Зустрічі з собаками заплановано й на майбутнє, оскільки діти з нетерпінням чекають наступного спілкування зі своїми новими чотирилапими друзями. 

Цей проєкт створено ГО “Українська Жіноча Варта” завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert та у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст оголошення не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить тренінги та вишколи в онлайн- і офлайн-форматах, тож слідкуйте за анонсами в соцмережах УЖВ й долучайтесь до нашого наступного заходу!

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard