16 лютого Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему «Життєстійкість: що це таке та як її розвинути»

16 лютого 2024 року відбулася онлайн-зустріч від ГО «Українська Жіноча Варта» з психологом на тему «Життєстійкість: що це таке та як її розвинути».

Життєстійкість включає в себе два поняття: життєстійкість – здатність чинити опір руйнуванню (впоратися з важкими ситуаціями та захищати свою цілісність) та адаптивність – здатність будувати повноцінне життя у важких умовах (планувати своє життя та рухатися в певному напрямку протягом якогось часу). Детально про це й багато чого іншого в межах цієї зустрічі йшлося на зустрічі.

Спікером було запрошено Наталію Кравченко – психолога, екзистенційного психотерапевта, бізнес-психолога.

Після теоретичної частини фахівчиня відповіла на питання, які турбували жінок в межах цього заходу. Наприкінці зустрічі присутні почули від Наталії слова підтримки та мотивації. 

Онлайн-зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Мета таких заходів – соціальна згуртованість українок, психологічна підтримка та допомога під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну психологічну сесію.  

Цей проєкт створено ГО “Українська Жіноча Варта” завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст оголошення не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard