16 лютого Українська Жіноча Варта провела зустріч “Громадські обговорення. Як громаді впливати на владу.” в “УЖВ ХАБ” Бородянка (фото)

16 лютого ГО “Українська Жіноча Варта” провела зустріч “Громадські обговорення. Як громаді впливати на владу.” в “УЖВ ХАБ”. Активні жінки громади зібралися, щоб налагодити конструктивний діалог між владою та громадою, обговорити актуальні проблеми та спільний пошук шляхів їхнього вирішення. Спікеркою зустрічі була Інна Скляр.

Конструктивне обговорення проблемних питань дало поштовх для подальшого розвитку співпраці між активом УЖВ та місцевою владою, підтримки жінок громади та розвитку хабу як важливого центру активності.

Під час заходу можна було відчути натхнення, мотивацію та підтримку спільноти “УЖВ ХАБ” с. Бородянка, що допомагає в пошуку вирішень проблем та реалізації власних ініціатив. Даний захід сприяє підвищенню самосвідомості та активної участі в громадському житті. 

Українська Жіноча Варта планує й надалі регулярно проводити різні зустрічі в онлайн- і офлайн-форматах, тож слідкуйте за анонсами в соцмережах УЖВ та долучайтесь до нас наступного разу!

Цей проєкт створено ГО “Українська Жіноча Варта” завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert та у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст оголошення не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard