Військову підготовку пройшли вже понад 600 жінок, – координатор тренінгу.

За словами Олени Білецької, головне завдання військового тренінгу – це підготувати якомога більше жінок по всій Україні Військову підготовку пройшли вже понад 600 жінок.
Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявила координатор тренінгу, голова організації “Українська жіноча варта” Олена Білецька. “Всі, від 12 років і старші 67 років. Пройшло вже більше 600 людей першу частину підготовки.
Більше тисячі жінок записано в Києві, а по Україні понад 10 тисяч. Завдання організації – це клонувати це в інших регіонах. Чим більше ми дамо нашим жінкам, ти безпечніше нам усім буде”, – повідомила Білецька. Також координатор тренінгу зазначила, що на даний момент жінки по всій Україні проходять військову підготовку.
“Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Вінниця, Львів, Івано-Франківськ. Далі вже координатори за місцем, після першої частини, будуть далі координувати на спеціальні навчальні семінари, так як в першій частині дуже важко дати розширену інформацію, все дуже коротко, 8-10 годин в польових умовах, а далі вже йде домедична підготовка окремо, для волонтерів окремо, для журналістів окремо, на випадок потрапляння у полон, також цікаві куратори, які будуть вести.
Інструктори всі задіяні діючі, які готують наші батальйони, спеціально розробили програму для наших жінок”, – підкреслила Білецька. Подібні новини: Нова Військова доктрина України буде розроблена за стандартами НАТО, – Гелетей
“Головні завдання – це підготувати якомога більше жінок по всій Україні. Саме військову підготовку, вона дуже важлива для всіх жінок всіх професій, оскільки це безпека сімей, дітей і взагалі нашої країни.
Якщо Схід, в свій час, швидко зорієнтувався і також проийшли жінки, звичайне населення, це навчання, я думаю, стільки жертв не було б”, – зазначила Білецька. Нагадаємо, Міноборони має намір зробити “курс молодого бійця” обов’язковим для всіх військовозобов’язаних українців.


Більше читайте тут: http://ua.112.ua/suspilstvo/viyskovu-pidgotovku-proyshli-vzhe-ponad-600-zhinok-koordinator-treningu-125702.html