Відома сепаратистка може бути побитою в Києві

Відома громадськості ще з часів революції антимайданівка, а нині активна сепаратистка – Вікторія Шилова, якій недавно пояснили всю її неправоту в Одесі (до бійки не дійшло, але захід, який екс-журналістка та екс-політик намагалась провести з метою розповсюдження кремлівської пропаганди, було скасовано) вперто намагається виконувати накази своїх московитських хазяїв і далі. Із своєю організацією «Антивійна» вона запланувала ціле «турне» по Україні, де хоче надалі розказувати про «громадянську війну», «хунту» та мінські домовленості. Після невдачі в Одесі мадам Шилова планує виступити в Дніпропетровську (26 січня) та Києві (29 та 30 січня).
Одеська ГО «Оберіг» активісти якої дали відсіч мадам в Одесі закликає всіх патріотів не допускати розповсюдження кремлівської пропаганди, та припиняти всі спроби агресора впливати на думку наших людей. Не зважаючи на те, що активісти «Оберіга» акцентують на тому, що вищезазначеної мети треба досягати суто законними методами та словесною дискусією, у мережі вже лунають припущення, що мадам Шилова під час «турне» може бути десь і побитою. Як відомо, під час виступу в Одесі пані не змогла відповісти на коректне питання: яке вона має відношення до Мінських домовленостей, натомість просила її вдарити. Громадяни припускають, що хтось може таки виконати прохання сепаратистки.
Нагадаємо, під час майдану пані «прославилась» під час так званих акцій «кияни за порядок у місті» ( спроби розбору барикад), хоча сама родом з Дніпропетровська, вже під час війни прикидалась «солдатською матір’ю» в Донецьку, зустрічалась з главарем ДНР Захарченком, та багатенько гастролювала по московському ТБ з брехнею про Україну. Раніше пробувала себе в політичній діяльності місцевого рівня.