Відома госпітальєрка Яна Зінкевич після лікування стала на ноги

Дівчина, яка створила медичний батальйон «Госпітальєри», відома волонтерка Яна Зінкевич, повернувшись в Україну після складного лікування, вийшли з літака своїми ногами.
Нагадаємо, що 5 грудня 2015 року Яна Зінкевич потрапила у важке дтп, в якому травмувала хребет. Прогнози медиків були невтішні: дівчина скоріш за все  вже не зможе ходити.
Втім, зараз медики констатують, що Яна здійснила прорив в реабітології. Повернушись після лікування в Ізраїлі в Дніпропетровськ дівчина вийшла з літака своїми ногами, та пройшла декілька метрів до будівлі аеропорту за допомогою ходунків.
“У світі реабілітології це ніщо інше як диво. Ми сподіваємося та віримо, що завдяки своїй наполегливій роботі, бойовим та вольовим якостям, Яна буде розвивати свої успіхи”, – заявив представник ізраїльської клініки Деніель Котін.
Тепер медики прогнозують, що через 6-8 місяців госпітальєрка зможе самостійно ходити
В планах самої Яни – якнайшвидше  розпочати працювати над  створенням сучасного реабілітаційного центру в Україні. Як каже госпітальєрка, це буде доцільно зробити в Дніпропетровську на базі обласної лікарні ім..Мечнікова, куди поступає велика кількість поранених на східному фронті бійців.
ДЕПО. ДНІПРО
Відділ моніторингу «Української Жіночої Варти»