В Києві відбувся перший міжнародний жіночий бізнес-форум «БізнесWOMAN 2017»


8 квітня 2017 року в Києві відбувся перший міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2017».  Українська Жіноча Варта виступила як партнер та співорганізатор цього непересічного та цікавого для розвитку українського жіночого руху заходу.
«БізнесWOMAN 2017»

Метою Міжнародного бізнес-форуму «БізнесWOMAN 2017» стала консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу.
 
Вся робота форуму складалась  з трьох секцій: 1. Політика. Міжнародна дипломатія. Безпека. Сприяння ґендерній рівності, розширення прав і можливостей жінок. Еволюція економічної дипломатії та лобіювання в міжнародному підприємництві. Роль жінки в українському та міжнародному політикумі. Участь жінок у встановленні миру та запобіганні конфліктам. 2. Бізнес. Інвестиції. Економічні реформи.
Презентації кращих практик ведення жінками бізнесу в Україні та за кордоном у галузях: енергетика, металургія, торгівля, медицина, туризм, сільське господарство, консалтинг, реклама, IT-сектор. Реформування податкової системи України на практиці міжнародного досвіду з урахуванням локальної специфіки вітчизняного законодавства. Шляхи підвищення інвестиційної привабливості України на світовому ринку. 3. Соціальна відповідальність. Освіта. Культура. Кращі практики реалізації міжнародних соціально-культурних та освітніх проектів. Волонтерський рух в Україні, роль жінки-волонтера і мецената. Благодійність як прояв соціальної відповідальності бізнесу

Ідея та реалізація цього форуму належить Ганні Крисюк, керівниці та власнику журналу БізнесWOMAN.
В роботі форуму взяли участь депутати Верховної Ради України, представниці топ-менеджменту промислових компаній, власниці бізнесу, громадські діячі. Окремо слід відзначити цікаву доповідь про Україну, її розвиток та роль жінок в справах війни та миру в Україні депутатки Європарламенту Ребекки Хармс, яка завітала на форум та взяли участь в роботі першої політичної секції заходу. Пані Хармс знана в Європі, як один із найактивніший адвокатів та симпатиків України в світі, та один з небагатьох євро депутатів, яка особисто відвідала звільнені території Донецької та Луганської областей.
 
Учасникам третьої секції форуму була представлена цікава доповідь голови Української Жіночої Варти Олени Білецької з презентацією роботи УЖВ та тих соціальних проектів, які плануються та вже проводяться активістами організації.
 
В цілому в роботі форуму взяли участь жінки з усіх куточків України, а також Бельгії, Угорщини, Грузії та інших європейських країн.
Фото з БізнесWOMAN 2017
Прес служба УЖВ. Радміла Корж


На фото праворуч Олена Білецька керівник УЖВ, ліворуч Руслана Римарська керівниця Реформи Разом
Фото з першого ряду БізнесWOMAN 2017.
На фото знизу праворуч Ганна Крисюк, керівниця та власник журналу БізнесWOMAN, ліворуч депутатка Європарламенту Ребекка Хармс