Міноборони дозволило офіцерам-жінкам служити на кораблях – на посадах морально-психологічного та медичного забезпечення


Наказом Міністерства оборони України від 23.01.2017 № 43 внесені зміни до Переліку військових посад осіб офіцерського складу, які можуть бути заміщені військовослужбовцями-жінками.
Зазначені зміни зокрема дозволяють проходження військової служби військовослужбовцями-жінками офіцерського складу, за спеціальностями морально-психологічного та медичного забезпечення на підводних човнах і надводних кораблях, в управліннях бригад надводних кораблів.
До зазначених змін, усі офіцерські посади у цих органах управління та частинах, комплектуванню військовослужбовцями-жінками не підлягали .
Минулого року Міністерство оборони розширило перелік посад рядового, сержантського і старшинського складу на які дозволяється призначати військовослужбовців-жінок, які проходять військову службу за контрактом.
Нагадаємо для порівняння, що командиром корабля воєнно-морських сил США есмінця USS Porter (DDG-78) який наніс ракетні удари по базі Хомса в Сирії у відповідь на газову атаку проти цивільних мешканців в Ідлібі є жінка, офіцер Andria Slough  (- Українська Жіноча Варта)
 
Джерело
Прес служба УЖВ.