УВВ Інжинірінг- соціальне підприємство ветеранів почало свою роботу. Ми це зробили!


Українська Жіноча Варта офіційно повідомляє про початок  роботи соціального  підприємства УВВ ІНЖИНІРИНГ. Це інженерна компанія українських ветеранів заснована УЖВ та УВВ, з двома виробничими площадками у Вінниці та Брацлаві.
Інформація про соціальне підприємство та що робить УВВ Інжинірінг дивіться  на сайті www.uvv.works
 
Соціальне підприємство в Україні в усіх на слуху, що це, навіщо і як…,не всі розуміють!
Мало хто знає, що на сьогодні це один із варіантів подолання економічної кризи та можливість відбудувати гарну економіку країни спільними зусиллями.
Це дає можливість забезпечити населення продукцією власного виробництва, відновити довіру людей один до одного, до влади, зупинити трудову еміграцію населення, дати надію і віру молоді в майбутнє  своєї країни, покращити демографічний стан.
Це інструмент, який надає можливість людям, владі об’єднати зусилля та ощадливо перезапустити внутрішню економіку країни  без залучення міжнародних кредитів.  Вирішити нагальні соціальні питання населення. Діяти, мислити в інтересах країни та нащадків.
 
ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ДО СПІВПРАЦІ!
Ви можете допомогти проекту, ставши замовником нашої продукції, розповівши про нас друзям та колегам. Ви можете стати партнером або ментором УВВ Інжинірінг.
Ми вдячні за будь – яку організаційну, інтелектуальну, матеріальну або інформаційну підтримку, яку Ви готові надавати.
 
Українська Жіноча Варта
тел.: +380686847461    [email protected]