ВІДЕО. Голова Української Жіночої Варти Олена Білецька взяла участь в роботі Національного форуму «Трансформація України»


22 червня 2018 року пройшов сьомий Національний форум «Трансформація України». Під час засідання було вперше презентовано напрацьовану концепцію Стратегії трансформації України.
Цей документ охоплює низку сфер від соціально-економічної та безпекової до духовної.
Останнім часом до роботи над концепцією було долучені представники активних волонтерських організацій, які стали однією з рушійних сил розвитку України в період випробувань з 2014 року. Волонтерська спільнота, до якої увійшли високоосвічені, патріотичні громадяни, часто з чималим досвідом управління як в бізнес-сфері так і в суспільному житті , змогли за чотири розбудувати потужну структуру з горизонтальними зв’язками у всіх сферах життя. Настільки дієву, що в певні моменти ця структура змогла підмінити собою найбільш розвалені діями попередньої влади ланки державного управління.
Однією з таких залучених до роботи над концепцію організацій Є Українська Жіноча Варта. Зокрема голова УЖВ Олена Білецька стала координатором соціального напрямку Стратегії трансформації України.
В своєму виступі на форумі Олена Білецька запросила до співпраці всіх тих, хто має чітке бачення та напрацювання в цьому напрямку та підкреслила головні напрямки на яких може базуватись конструктивна робота – це довіра, співпраця, солідарність та відповідальність. На думку О. Білецької одним з головних питань, на яке чекає українське суспільство – є питання безпеки і суспільство повинно долучатись до побудови безпекового простору в Україні – безпеки військової, економічної, енергетичної та інше. «Ми зможемо бути впевнені в майбутньому держави тільки тоді, коли суспільство буде відчувати безпеку у всіх перелічених аспектах» – зазначила очільниця УЖВ в своєму виступі.
В роботі форуму взяли також представники бізнес середовища, науковці, та представники політичних сил, як парламентських так і позапарламентських, але маючих представництво в регіональних органах місцевого самоврядування, очільники релігійних громад.
Член Наглядової ради форуму, президент УСПП Анатолій Кінах заявив, що в найближчих планах НФТУ – формування та деталізація плану заходів з підготовки Національної стратегії трансформації України.
Учасники форуму також вирішили звернутись до країн Великої сімки та інших дружніх держав з пропозицією підтримати ініціативу створення міжнародного координаційного механізму, який би узгодив трансформаційну стратегію України із пропозиціями та підходами Заходу.
Також була озвучена ініціатива створення Американського комітету на підтримку трансформації України, до якого можуть ввійти відомі політичні та громадські діячі США, провідні організації в сфері українсько-американської співпраці.
https://www.youtube.com/watch?v=0SrhrqVp8hU
Українська Жіноча Варта