Українська Жіноча Варта провела заняття з самооборони для дівчат та жінок України (фото, відео)

9 липня 2023 року у Києві вже вкотре жінки відвідали курс “Самооборона для жінок” від ГО «Українська Жіноча Варта».  

Протягом тригодинного вишколу спочатку була теорія, а потім займалися відпрацюванням практичних навичок самооборони. Зазвичай нападник переважає в розмірах і вазі, тому дати йому відсіч силою не завжди вийде – важливо знати анатомічні особливості нападника, вміти вибирати правильну позицію для захисту від нападу та вміти перетворити на зброю будь-що. Саме ці теоретичні знання вкупі зі спеціальними техніками з самооборони допоможуть дати відсіч ворогу, навіть якщо він більший і сильніший за Вас! Крім того, присутні пропрацювали вправи, які допоможуть подолати психологічний бар’єр перед наданням опору. Не дивлячись на вислів “жіноча сила в її слабкості”, наші жінки продовжують покращувати свої знання та вміння захистити себе при нападах. 

 

Тренером курсу є наш сенсей Віктор Краєвський, головний інструктор ШССО «ЯСЕН» та УВВ, засновник і керівник Школи воїнських мистецтв, Голова представництва Німецького союзу дзю-дзюцу в Україні. 

Нагадаємо️, що мета цього курсу – навчити жінок прийомам самозахисту, соціально згуртувати українців, підтримати та допомогти під час війни.

Захід організовано ГО “Українська Жіноча Варта” за підтримки Європейського університету.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить різні вишколи для дівчат і жінок. Ми й надалі плануємо навчати українок необхідним навичкам, тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтесь до нас.

 

фото

 

Відео

 


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard