Українська Жіноча Варта презентувала тренінг по програмі SERE: Уникнення та уход з полону (Escape and Evasion. Level A).


1 березня 2018 року інструкторами Української Жіночої Варти та ШССО ЯСЕН був проведений тренінг з програми SERE (Виживання, Ухилення, Опір та Втеча) (Рівень А ).
Слід зазначити , що в армії НАТО цей тренінг отримує кожен солдат в рамках базової підготовки.
Перевага цього тренінгу полягає в тому, що він не тільки допомагає солдату вижити в полоні, але також допомагає зменшити посттравматичний синдром після звільнення.
Солдат також отримує знання, щодо міжнародних правил поводження з військовополоненими.
На занятті досвідченими інструкторами були висвітлені питання психологічного впливу полону на розум військового, що треба робити , щоб уникнути полону та як вижити в умовах полону, як реагувати в специфічних умовах поводження з полоненими російських агресорів, що робити з посттравматичним стресовим розладом та як його розпізнавати.
 
Також учасники заняття були ознайомленні з нормами Женевської Конвенції щодо військовополонених.


На тренінгу були присутні представники Командування Сухопутних військ ЗСУ, Сил Спеціальних Операцій ЗСУ, Національної Гвардії України, СБУ, Руху Сприяння Територіальній Оборони, УДА, Батальйону імені Кульчицького, громадських парамілітарних організацій та родичі військовополонених та зниклих безвісти українських воїнів.
Дякуємо УСПП за надне приміщення для проведення тренінгу.
УЖВ